Rotační výuka

Od 04.01.2021
  • Níže najdete „on-line rozvrh 6. a 7. třída“ a „prezenční rozvrh 8. a 9. třída“ 04.01. – 08.01..

  • On-line rozvrh 6.třída 04.-08.01.

    Pondělí

    • Fyzika
      07:50 - 08:35
    • Zeměpis
      09:50 - 10:35

    Úterý

    • Matematika 2
      07:50 - 08:35
    • Anglický jazyk 1
      08:45 - 09:30
    • Anglický jazyk 2
      09:50 - 10:35
    • Dějepis
      10:45 - 11:30

    Středa

    • Matematika 1
      07:50 - 08:35
    • Matematika 2
      08:45 - 09:30

    Čtvrtek

    • Matematika 1
      07:50 - 08:35
    • Český jazyk
      08:45 - 09:30
    • Přírodopis
      09:50 - 10:35

    Pátek

    • Český jazyk
      08:45 - 09:30
    • Anglický jazyk 1
      09:50 - 10:35
    • Anglický jazyk 2
      10:45 - 11:30
    • Fyzika
      11:35 - 12:20
  • On-line rozvrh 7.třída 04.-08.01.

    Pondělí

    • Anglický jazyk 1
      09:50 - 10:35
    • Anglický jazyk 2
      10:45 - 11:30
    • Německý jazyk 1
      11:35 - 12:20
    • Německý jazyk 2
      12:25 - 13:10

    Úterý

    • Zeměpis
      07:50 - 08:35
    • Fyzika
      08:45 - 09:30

    Středa

    • Český jazyk
      07:50 - 08:35
    • Německý jazyk 1
      08:45 - 09:30
    • Matematika 1
      09:50 - 10:35
    • Německý jazyk 2
      10:45 - 11:30
    • Matematika 2
      11:35 - 12:20

    Čtvrtek

    • Český jazyk
      07:50 - 08:35
    • Matematika 1 / Anglický jazyk 2
      08:45 - 09:30
    • Matematika 2 / Anglický jazyk 1
      09:50 - 10:35
    • Dějepis
      10:45 - 11:30

    Pátek

    • Přírodopis
      09:50 - 10:35
    • Fyzika
      10:45 - 11:30
  • Prezenční rozvrh 8.třída 04.-08.01.

    Pondělí

    • Výchova k občanství
      07:50 - 08:35
    • Český jazyk
      08:45 - 09:30
    • Dějepis
      09:50 - 10:35
    • Český jazyk
      10:45 - 11:30
    • Matematika
      11:35 - 12:20
    • Tělesný výchova
      12:25 - 13:10

    Úterý

    • Matematika
      07:50 - 08:35
    • Přírodopis
      08:45 - 09:30
    • Zeměpis
      09:50 - 10:35
    • Anglický jazyk 1 / Německý jazyk 2
      10:45 - 11:30
    • Dějepis
      11:35 - 12:20
    • Anglický jazyk 2 / Německý jazyk 1
      12:25 - 13:10

    Středa

    • Anglický jazyk 1 / Německý jazyk 2
      07:50 - 08:35
    • Chemie
      08:45 - 09:30
    • Anglický jazyk 2 / Německý jazyk 1
      09:50 - 10:35
    • Český jazyk
      10:45 - 11:30
    • Výtvarná výchova
      11:35 - 12:20
    • Tělesná výchova
      13:15 - 14:00

    Čtvrtek

    • Matematika
      07:50 - 08:35
    • Chemie
      08:45 - 09:30
    • Fyzika
      09:50 - 10:35
    • Anglický jazyk 2 / Německý jazyk 1
      10:45 - 11:30
    • Matematika 1
      11:35 - 12:20
    • Matematika 2
      12:25 - 13:10
    • Hudební výchova
      13:15 - 14:00
    • Anglický jazyk 1 / Německý jazyk 2
      14:05 - 14:50

    Pátek

    • Matematika
      07:50 - 08:35
    • Fyzika
      08:45 - 09:30
    • Český jazyk
      09:50 - 10:35
    • Zeměpis
      10:45 - 11:30
    • Přírodopis
      11:35 - 12:20
    • Pracovní činnosti
      12:25 - 13:10
  • Prezenční rozvrh 9.třída 04.-08.01.

    Pondělí

    • Český jazyk
      07:50 - 08:35
    • Matematika
      08:45 - 09:30
    • Matematika
      09:50 - 10:35
    • Dějepis
      10:45 - 11:30
    • Přírodopis
      11:35 - 12:20
    • Tělesný výchova
      13:15 - 14:00

    Úterý

    • Anglický jazyk
      07:50 - 08:35
    • Výchova k občanství
      08:45 - 09:30
    • Dějepis
      09:50 - 10:35
    • Matematika
      10:45 - 11:30
    • Německý jazyk
      11:35 - 12:20
    • Hudební výchova
      13:15 - 14:00

    Středa

    • Chemie
      07:50 - 08:35
    • Český jazyk
      08:45 - 09:30
    • Český jazyk
      09:50 - 10:35
    • Anglický jazyk
      10:45 - 11:30
    • Přírodopis
      11:35 - 12:20
    • Tělesná výchova
      12:25 - 13:10

    Čtvrtek

    • Anglický jazyk
      07:50 - 08:35
    • Matematika
      08:45 - 09:30
    • Německý jazyk
      09:50 - 10:35
    • Chemie
      10:45 - 11:30
    • Zeměpis
      11:35 - 12:20
    • Výtvarná výchova
      12:25 - 13:10
    • Fyzika
      14:05 - 14:50

    Pátek

    • Německý jazyk
      07:50 - 08:35
    • Zeměpis
      08:45 - 09:30
    • Matematika
      09:50 - 10:35
    • Český jazyk
      10:45 - 11:30
    • Český jazyk
      11:35 - 12:20
    • Fyzika
      12:25 - 13:10