Rozvrhy tříd

  • Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek
    Přírodopis
    Kulhavá
    07:50 - 08:35

    Matematika
    Nováčková
    08:45 - 09:30
    Český jazyk
    Zítková
    07:50 - 08:35

    Zeměpis
    Kulhavá
    08:45 - 09:30
    Anglický jazyk
    Konývková Aj1
    07:50 - 08:35

    Matematika
    Nováčková M2 (Hv)
    07:50 - 08:35

    Anglický jazyk
    Konývková Aj2
    08:45 - 08:30

    Matematika
    Nováčková M1 (Hv)
    08:45 - 09:30
    Matematika
    Nováčková
    07:50 - 08:35

    Český jazyk
    Zítková
    08:45 - 09:30
    Český jazyk
    Zítková
    07:50 - 08:35

    Matematika
    Nováčková
    08:45 - 09:30
    Český jazyk
    Zítková
    09:45 - 10:30
    Anglický jazyk
    Konývková Aj2
    09:45 - 10:30

    Informatika
    Šramota I1 (I)
    09:45 - 10:30
    Český jazyk
    Zítková
    09:45 - 10:30
    Přírodopis
    Kulhavá
    09:45 - 10:30
    Hudební výchova
    Konývková
    09:45 - 10:30
    Tělesná výchova
    Šramota TVd1 (Tv)
    10:40 - 11:25
    Anglický jazyk
    Konývková Aj1
    10:40 - 11:25

    Informatika
    Šramota I2 (I)
    10:40 - 11:25
    Tělesná výchova
    Šramota TVh1 (Tv)
    10:40 - 11:25
    Dějepis
    Nováčková
    10:40 - 11:25
    Výchova k občanství
    Nováčková
    10:40 - 11:25
    Tělesná výchova
    Šramota TVh1 (Tv)
    11:35 - 12:20

    Dějepis
    Nováčková
    12:25 - 13:10

    Pracovní činnosti
    Nováčková
    13:20 - 14:05
    Volná hodina
    11:35 - 12:20

    Výtvarná výchova
    Daňková Skořepová
    12:25 - 13:10

    Výtvarná výchova
    Daňková Skořepová
    13:20 - 14:05
    Tělesná výchova
    Šramota TVd1 (Tv)
    11:35 - 12:20

    Fyzika
    Tetour
    12:25 - 13:10

    Výchova ke zdraví
    Zítková
    13:20 - 14:05
    Anglický jazyk
    Konývková Aj1
    11:35 - 12:20

    Anglický jazyk
    Konývková Aj2
    12:25 - 13:10

    Fyzika
    Tetour
    13:20 - 14:05
    Zeměpis
    Kulhavá
    11:35 - 12:20

    Sportovní hry
    Pecková SH
    12:25 - 13:10

    Výtvarné činnosti
    Pecková
    13:20 - 14:05

    Pondělí

    • Přírodopis
      07:50 - 08:35
    • Matematika
      08:45 - 09:30
    • Český jazyk
      09:45 - 10:30
    • Tělesná výchova
      10:40 - 11:25
    • Tělesná výchova
      11:35 - 12:20
    • Dějepis
      12:25 - 13:10
    • Pracovní činnosti
      13:20 - 14:05

    Úterý

    • Český jazyk
      07:50 - 08:35
    • Zeměpis
      08:45 - 09:30
    • Anglický jazyk
      09:45 - 10:30
    • Informatika
      09:45 - 10:30
    • Anglický jazyk
      10:40 - 11:25
    • Informatika
      10:40 - 11:25
    • Volná hodina
      11:35 - 12:20
    • Výtvarná výchova
      12:25 - 13:10
    • Výtvarná výchova
      13:20 - 14:05

    Středa

    • Anglický jazyk
      07:50 - 08:35
    • Matematika
      07:50 - 08:35
    • Anglický jazyk
      08:45 - 08:30
    • Matematika
      08:45 - 09:30
    • Český jazyk
      09:45 - 10:30
    • Tělesná výchova
      10:40 - 11:25
    • Tělesná výchova
      11:35 - 12:20
    • Fyzika
      12:25 - 13:10
    • Výchova ke zdraví
      13:20 - 14:05

    Čtvrtek

    • Matematika
      07:50 - 08:35
    • Český jazyk
      08:45 - 09:30
    • Přírodopis
      09:45 - 10:30
    • Dějepis
      10:40 - 11:25
    • Anglický jazyk
      11:35 - 12:20
    • Anglický jazyk
      12:25 - 13:10
    • Fyzika
      13:20 - 14:05

    Pátek

    • Český jazyk
      07:50 - 08:35
    • Matematika
      08:45 - 09:30
    • Hudební výchova
      09:45 - 10:30
    • Výchova k občanství
      10:40 - 11:25
    • Zeměpis
      11:35 - 12:20
    • Sportovní hry
      12:25 - 13:10
    • Výtvarné činnosti
      13:20 - 14:05
    Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek
    Tělesná výchova
    Šramota TVd1 (Tv)
    10:40 - 11:25
    Tělesná výchova
    Šramota TVh1 (Tv)
    10:40 - 11:25
    Tělesná výchova
    Šramota TVh1 (Tv)
    11:35 - 12:20
    Tělesná výchova
    Šramota TVd1 (Tv)
    11:35 - 12:20
    Sportovní hry
    Pecková SH
    12:25 - 13:10

    Pondělí

    • Tělesná výchova
      10:40 - 11:25
    • Tělesná výchova
      11:35 - 12:20

    Středa

    • Tělesná výchova
      10:40 - 11:25
    • Tělesná výchova
      11:35 - 12:20

    Pátek

    • Sportovní hry
      12:25 - 13:10
    Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek
    Volná hodina
    11:35 - 12:20

    Úterý

    • Volná hodina
      11:35 - 12:20
    Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek
    Přírodopis
    Kulhavá
    07:50 - 08:35

    Matematika
    Nováčková
    08:45 - 09:30
    Český jazyk
    Zítková
    07:50 - 08:35

    Zeměpis
    Kulhavá
    08:45 - 09:30
    Anglický jazyk
    Konývková Aj1
    07:50 - 08:35

    Matematika
    Nováčková M2 (Hv)
    07:50 - 08:35

    Anglický jazyk
    Konývková Aj2
    08:45 - 08:30

    Matematika
    Nováčková M1 (Hv)
    08:45 - 09:30
    Matematika
    Nováčková
    07:50 - 08:35

    Český jazyk
    Zítková
    08:45 - 09:30
    Český jazyk
    Zítková
    07:50 - 08:35

    Matematika
    Nováčková
    08:45 - 09:30
    Český jazyk
    Zítková
    09:45 - 10:30
    Anglický jazyk
    Konývková Aj2
    09:45 - 10:30

    Informatika
    Šramota I1 (I)
    09:45 - 10:30
    Český jazyk
    Zítková
    09:45 - 10:30
    Přírodopis
    Kulhavá
    09:45 - 10:30
    Hudební výchova
    Konývková
    09:45 - 10:30
    Anglický jazyk
    Konývková Aj1
    10:40 - 11:25

    Informatika
    Šramota I2 (I)
    10:40 - 11:25
    Dějepis
    Nováčková
    10:40 - 11:25
    Výchova k občanství
    Nováčková
    10:40 - 11:25
    Anglický jazyk
    Konývková Aj1
    11:35 - 12:20

    Anglický jazyk
    Konývková Aj2
    12:25 - 13:10

    Fyzika
    Tetour
    13:20 - 14:05
    Zeměpis
    Kulhavá
    11:35 - 12:20
    Dějepis
    Nováčková
    12:25 - 13:10

    Pracovní činnosti
    Nováčková
    13:20 - 14:05
    Výtvarná výchova
    Daňková Skořepová
    12:25 - 13:10

    Výtvarná výchova
    Daňková Skořepová
    13:20 - 14:05
    Fyzika
    Tetour
    12:25 - 13:10

    Výchova ke zdraví
    Zítková
    13:20 - 14:05
    Výtvarné činnosti
    Pecková
    13:20 - 14:05

    Pondělí

    • Přírodopis
      07:50 - 08:35
    • Matematika
      08:45 - 09:30
    • Český jazyk
      09:45 - 10:30
    • Dějepis
      12:25 - 13:10
    • Pracovní činnosti
      13:20 - 14:05

    Úterý

    • Český jazyk
      07:50 - 08:35
    • Zeměpis
      08:45 - 09:30
    • Anglický jazyk
      09:45 - 10:30
    • Informatika
      09:45 - 10:30
    • Anglický jazyk
      10:40 - 11:25
    • Informatika
      10:40 - 11:25
    • Výtvarná výchova
      12:25 - 13:10
    • Výtvarná výchova
      13:20 - 14:05

    Středa

    • Anglický jazyk
      07:50 - 08:35
    • Matematika
      07:50 - 08:35
    • Anglický jazyk
      08:45 - 08:30
    • Matematika
      08:45 - 09:30
    • Český jazyk
      09:45 - 10:30
    • Fyzika
      12:25 - 13:10
    • Výchova ke zdraví
      13:20 - 14:05

    Čtvrtek

    • Matematika
      07:50 - 08:35
    • Český jazyk
      08:45 - 09:30
    • Přírodopis
      09:45 - 10:30
    • Dějepis
      10:40 - 11:25
    • Anglický jazyk
      11:35 - 12:20
    • Anglický jazyk
      12:25 - 13:10
    • Fyzika
      13:20 - 14:05

    Pátek

    • Český jazyk
      07:50 - 08:35
    • Matematika
      08:45 - 09:30
    • Hudební výchova
      09:45 - 10:30
    • Výchova k občanství
      10:40 - 11:25
    • Zeměpis
      11:35 - 12:20
    • Výtvarné činnosti
      13:20 - 14:05
    No events available!

    Rozvrh ke stažení PDF 6. třída

    Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek
    Výchova ke zdraví
    Nováčková
    07:50 - 08:35

    Český jazyk
    Zítková
    08:45 - 09:30
    Informatika
    Šramota I1 (I)
    07:50 - 08:35

    Matematika
    Nováčková M2 (Hv)
    07:50 - 08:35

    Informatika
    Šramota I2 (I)
    08:45 - 09:30

    Matematika
    Nováčková M1 (Hv)
    08:45 - 09:30
    Český jazyk
    Zítková
    07:50 - 08:35

    Přírodopis
    Kulhavá
    08:45 - 09:30
    Anglický jazyk
    Konývková Aj1
    07:50 - 08:35

    Německý jazyk
    Kulhavá Nj2 (Hv)
    07:50 - 08:35

    Matematika
    Nováčková
    08:45 - 09:30
    Matematika
    Nováčková
    07:50 - 08:35

    Český jazyk
    Zítková
    08:45 - 09:30
    Matematika
    Nováčková
    09:45 - 10:30
    Německý jazyk
    Kulhavá
    09:45 - 10:30
    Dějepis
    Nováčková
    09:45 - 10:30
    Český jazyk
    Zítková
    09:45 - 10:30
    Přírodopis
    Kulhavá
    09:45 - 10:30
    Tělesná výchova
    Šramota TVd1 (Tv)
    10:40 - 11:25
    Výtvarná výchova
    Daňková Skořepová
    10:40 - 11:25
    Tělesná výchova
    Šramota TVh1 (Tv)
    10:40 - 11:25
    Anglický jazyk
    Konývková Aj2
    10:40 - 11:25

    Německý jazyk
    Kulhavá Nj1 (Hv)
    10:40 - 11:25
    Anglický jazyk
    Konývková
    10:40 - 11:25
    Tělesná výchova
    Šramota TVh1 (Tv)
    11:35 - 12:20

    Zeměpis
    Kulhavá
    12:25 - 13:10

    Fyzika
    Tetour
    13:20 - 14:05
    Výtvarná výchova
    Daňková Skořepová
    11:35 - 12:20

    Volná hodina
    12:25 - 13:10

    Anglický jazyk
    Konývková
    13:20 - 14:05
    Tělesná výchova
    Šramota TVd1 (Tv)
    11:35 - 12:20

    Hudební výchova
    Konývková
    12:25 - 13:10

    Fyzika
    Tetour
    13:20 - 14:05
    Volná hodina
    11:35 - 12:20

    Zeměpis
    Kulhavá
    12:25 - 13:10

    Výchova k občanství
    Nováčková
    13:20 - 14:05
    Dějepis
    Nováčková
    11:35 - 12:20

    Sportovní hry
    Pecková SH
    12:25 - 13:10

    Výtvarné činnosti
    Pecková
    13:20 - 14:05

    Pondělí

    • Výchova ke zdraví
      07:50 - 08:35
    • Český jazyk
      08:45 - 09:30
    • Matematika
      09:45 - 10:30
    • Tělesná výchova
      10:40 - 11:25
    • Tělesná výchova
      11:35 - 12:20
    • Zeměpis
      12:25 - 13:10
    • Fyzika
      13:20 - 14:05

    Úterý

    • Informatika
      07:50 - 08:35
    • Matematika
      07:50 - 08:35
    • Informatika
      08:45 - 09:30
    • Matematika
      08:45 - 09:30
    • Německý jazyk
      09:45 - 10:30
    • Výtvarná výchova
      10:40 - 11:25
    • Výtvarná výchova
      11:35 - 12:20
    • Volná hodina
      12:25 - 13:10
    • Anglický jazyk
      13:20 - 14:05

    Středa

    • Český jazyk
      07:50 - 08:35
    • Přírodopis
      08:45 - 09:30
    • Dějepis
      09:45 - 10:30
    • Tělesná výchova
      10:40 - 11:25
    • Tělesná výchova
      11:35 - 12:20
    • Hudební výchova
      12:25 - 13:10
    • Fyzika
      13:20 - 14:05

    Čtvrtek

    • Anglický jazyk
      07:50 - 08:35
    • Německý jazyk
      07:50 - 08:35
    • Matematika
      08:45 - 09:30
    • Český jazyk
      09:45 - 10:30
    • Anglický jazyk
      10:40 - 11:25
    • Německý jazyk
      10:40 - 11:25
    • Volná hodina
      11:35 - 12:20
    • Zeměpis
      12:25 - 13:10
    • Výchova k občanství
      13:20 - 14:05

    Pátek

    • Matematika
      07:50 - 08:35
    • Český jazyk
      08:45 - 09:30
    • Přírodopis
      09:45 - 10:30
    • Anglický jazyk
      10:40 - 11:25
    • Dějepis
      11:35 - 12:20
    • Sportovní hry
      12:25 - 13:10
    • Výtvarné činnosti
      13:20 - 14:05
    Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek
    Tělesná výchova
    Šramota TVd1 (Tv)
    10:40 - 11:25
    Tělesná výchova
    Šramota TVh1 (Tv)
    10:40 - 11:25
    Tělesná výchova
    Šramota TVh1 (Tv)
    11:35 - 12:20
    Tělesná výchova
    Šramota TVd1 (Tv)
    11:35 - 12:20
    Sportovní hry
    Pecková SH
    12:25 - 13:10

    Pondělí

    • Tělesná výchova
      10:40 - 11:25
    • Tělesná výchova
      11:35 - 12:20

    Středa

    • Tělesná výchova
      10:40 - 11:25
    • Tělesná výchova
      11:35 - 12:20

    Pátek

    • Sportovní hry
      12:25 - 13:10
    Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek
    Volná hodina
    11:35 - 12:20
    Volná hodina
    12:25 - 13:10

    Úterý

    • Volná hodina
      12:25 - 13:10

    Čtvrtek

    • Volná hodina
      11:35 - 12:20
    Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek
    Výchova ke zdraví
    Nováčková
    07:50 - 08:35

    Český jazyk
    Zítková
    08:45 - 09:30
    Informatika
    Šramota I1 (I)
    07:50 - 08:35

    Matematika
    Nováčková M2 (Hv)
    07:50 - 08:35

    Informatika
    Šramota I2 (I)
    08:45 - 09:30

    Matematika
    Nováčková M1 (Hv)
    08:45 - 09:30
    Český jazyk
    Zítková
    07:50 - 08:35

    Přírodopis
    Kulhavá
    08:45 - 09:30
    Anglický jazyk
    Konývková Aj1
    07:50 - 08:35

    Německý jazyk
    Kulhavá Nj2 (Hv)
    07:50 - 08:35

    Matematika
    Nováčková
    08:45 - 09:30
    Matematika
    Nováčková
    07:50 - 08:35

    Český jazyk
    Zítková
    08:45 - 09:30
    Matematika
    Nováčková
    09:45 - 10:30
    Německý jazyk
    Kulhavá
    09:45 - 10:30
    Dějepis
    Nováčková
    09:45 - 10:30
    Český jazyk
    Zítková
    09:45 - 10:30
    Přírodopis
    Kulhavá
    09:45 - 10:30
    Výtvarná výchova
    Daňková Skořepová
    10:40 - 11:25
    Anglický jazyk
    Konývková Aj2
    10:40 - 11:25

    Německý jazyk
    Kulhavá Nj1 (Hv)
    10:40 - 11:25
    Anglický jazyk
    Konývková
    10:40 - 11:25
    Výtvarná výchova
    Daňková Skořepová
    11:35 - 12:20
    Dějepis
    Nováčková
    11:35 - 12:20
    Zeměpis
    Kulhavá
    12:25 - 13:10

    Fyzika
    Tetour
    13:20 - 14:05
    Hudební výchova
    Konývková
    12:25 - 13:10

    Fyzika
    Tetour
    13:20 - 14:05
    Zeměpis
    Kulhavá
    12:25 - 13:10

    Výchova k občanství
    Nováčková
    13:20 - 14:05
    Anglický jazyk
    Konývková
    13:20 - 14:05
    Výtvarné činnosti
    Pecková
    13:20 - 14:05

    Pondělí

    • Výchova ke zdraví
      07:50 - 08:35
    • Český jazyk
      08:45 - 09:30
    • Matematika
      09:45 - 10:30
    • Zeměpis
      12:25 - 13:10
    • Fyzika
      13:20 - 14:05

    Úterý

    • Informatika
      07:50 - 08:35
    • Matematika
      07:50 - 08:35
    • Informatika
      08:45 - 09:30
    • Matematika
      08:45 - 09:30
    • Německý jazyk
      09:45 - 10:30
    • Výtvarná výchova
      10:40 - 11:25
    • Výtvarná výchova
      11:35 - 12:20
    • Anglický jazyk
      13:20 - 14:05

    Středa

    • Český jazyk
      07:50 - 08:35
    • Přírodopis
      08:45 - 09:30
    • Dějepis
      09:45 - 10:30
    • Hudební výchova
      12:25 - 13:10
    • Fyzika
      13:20 - 14:05

    Čtvrtek

    • Anglický jazyk
      07:50 - 08:35
    • Německý jazyk
      07:50 - 08:35
    • Matematika
      08:45 - 09:30
    • Český jazyk
      09:45 - 10:30
    • Anglický jazyk
      10:40 - 11:25
    • Německý jazyk
      10:40 - 11:25
    • Zeměpis
      12:25 - 13:10
    • Výchova k občanství
      13:20 - 14:05

    Pátek

    • Matematika
      07:50 - 08:35
    • Český jazyk
      08:45 - 09:30
    • Přírodopis
      09:45 - 10:30
    • Anglický jazyk
      10:40 - 11:25
    • Dějepis
      11:35 - 12:20
    • Výtvarné činnosti
      13:20 - 14:05
    No events available!

    Rozvrh ke stažení PDF 7. třída

    Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek
    Český jazyk
    Zítková
    07:50 - 08:35

    Matematika
    Tetour
    08:45 - 09:30
    Matematika
    Tetour
    07:50 - 08:35

    Český jazyk
    Zítková
    08:45 - 09:30
    Německý jazyk
    Kulhavá
    07:50 - 08:35

    Matematika
    Tetour
    08:45 - 09:30
    Český jazyk
    Zítková
    07:50 - 08:35

    Matematika
    Tetour
    08:45 - 09:30
    Anglický jazyk
    Konývková
    07:50 - 08:35

    Přírodopis
    Kulhavá
    08:45 - 09:30
    Anglický jazyk
    Konývková Aj1 (Jz)
    09:45 - 10:30

    Německý jazyk
    Kulhavá Nj2 (Hv)
    09:45 - 10:30
    Výtvarná výchova
    Daňková Skořepová
    09:45 - 10:30
    Anglický jazyk
    Konývková
    09:45 - 10:30
    Hudební výchova
    Konývková
    09:45 - 10:30
    Český jazyk
    Zítková
    09:45 - 10:30
    Fyzika
    Tetour
    10:40 - 11:25
    Dějepis
    Nováčková
    10:40 - 11:25
    Český jazyk
    Zítková
    10:40 - 11:25
    Chemie
    Pecková
    10:40 - 11:25
    Chemie
    Pecková
    10:40 - 11:25
    Anglický jazyk
    Konývková Aj2 (Hv)
    11:35 - 12:20

    Německý jazyk
    Kulhavá Nj1 (Př)
    11:35 - 12:20

    Tělesná výchova
    Šramota TVd2 (Tv)
    12:25 - 13:10

    Tělesná výchova
    Šramota TVh2 (Tv)
    13:20 - 14:05
    Přírodopis
    Kulhavá
    11:35 - 12:20

    Volná hodina
    12:25 - 13:10

    Zeměpis
    Kulhavá
    13:20 - 14:05
    Fyzika
    Tetour
    11:35 - 12:20

    Tělesná výchova
    Šramota TVh2 (Tv)
    12:25 - 13:10

    Tělesná výchova
    Šramota TVd2 (Tv)
    13:20 - 14:05
    Matematika
    Tetour M1 (F)
    11:35 - 12:20

    Matematika
    Tetour M2 (F)
    12:25 - 13:10

    Zeměpis
    Kulhavá
    13:20 - 14:05

    Dějepis
    Nováčková
    14:15 - 15:00
    Pracovní činnosti
    Pecková
    11:35 - 12:20

    Výchova k občanství
    Zítková
    12:25 - 13:10

    Pondělí

    • Český jazyk
      07:50 - 08:35
    • Matematika
      08:45 - 09:30
    • Anglický jazyk
      09:45 - 10:30
    • Německý jazyk
      09:45 - 10:30
    • Fyzika
      10:40 - 11:25
    • Anglický jazyk
      11:35 - 12:20
    • Německý jazyk
      11:35 - 12:20
    • Tělesná výchova
      12:25 - 13:10
    • Tělesná výchova
      13:20 - 14:05

    Úterý

    • Matematika
      07:50 - 08:35
    • Český jazyk
      08:45 - 09:30
    • Výtvarná výchova
      09:45 - 10:30
    • Dějepis
      10:40 - 11:25
    • Přírodopis
      11:35 - 12:20
    • Volná hodina
      12:25 - 13:10
    • Zeměpis
      13:20 - 14:05

    Středa

    • Německý jazyk
      07:50 - 08:35
    • Matematika
      08:45 - 09:30
    • Anglický jazyk
      09:45 - 10:30
    • Český jazyk
      10:40 - 11:25
    • Fyzika
      11:35 - 12:20
    • Tělesná výchova
      12:25 - 13:10
    • Tělesná výchova
      13:20 - 14:05

    Čtvrtek

    • Český jazyk
      07:50 - 08:35
    • Matematika
      08:45 - 09:30
    • Hudební výchova
      09:45 - 10:30
    • Chemie
      10:40 - 11:25
    • Matematika
      11:35 - 12:20
    • Matematika
      12:25 - 13:10
    • Zeměpis
      13:20 - 14:05
    • Dějepis
      14:15 - 15:00

    Pátek

    • Anglický jazyk
      07:50 - 08:35
    • Přírodopis
      08:45 - 09:30
    • Český jazyk
      09:45 - 10:30
    • Chemie
      10:40 - 11:25
    • Pracovní činnosti
      11:35 - 12:20
    • Výchova k občanství
      12:25 - 13:10
    Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek
    Tělesná výchova
    Šramota TVd2 (Tv)
    12:25 - 13:10

    Tělesná výchova
    Šramota TVh2 (Tv)
    13:20 - 14:05
    Tělesná výchova
    Šramota TVh2 (Tv)
    12:25 - 13:10

    Tělesná výchova
    Šramota TVd2 (Tv)
    13:20 - 14:05

    Pondělí

    • Tělesná výchova
      12:25 - 13:10
    • Tělesná výchova
      13:20 - 14:05

    Středa

    • Tělesná výchova
      12:25 - 13:10
    • Tělesná výchova
      13:20 - 14:05
    Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek
    Volná hodina
    12:25 - 13:10

    Úterý

    • Volná hodina
      12:25 - 13:10
    Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek
    Český jazyk
    Zítková
    07:50 - 08:35

    Matematika
    Tetour
    08:45 - 09:30
    Matematika
    Tetour
    07:50 - 08:35

    Český jazyk
    Zítková
    08:45 - 09:30
    Německý jazyk
    Kulhavá
    07:50 - 08:35

    Matematika
    Tetour
    08:45 - 09:30
    Český jazyk
    Zítková
    07:50 - 08:35

    Matematika
    Tetour
    08:45 - 09:30
    Anglický jazyk
    Konývková
    07:50 - 08:35

    Přírodopis
    Kulhavá
    08:45 - 09:30
    Anglický jazyk
    Konývková Aj1 (Jz)
    09:45 - 10:30

    Německý jazyk
    Kulhavá Nj2 (Hv)
    09:45 - 10:30
    Výtvarná výchova
    Daňková Skořepová
    09:45 - 10:30
    Anglický jazyk
    Konývková
    09:45 - 10:30
    Hudební výchova
    Konývková
    09:45 - 10:30
    Český jazyk
    Zítková
    09:45 - 10:30
    Fyzika
    Tetour
    10:40 - 11:25
    Dějepis
    Nováčková
    10:40 - 11:25
    Český jazyk
    Zítková
    10:40 - 11:25
    Chemie
    Pecková
    10:40 - 11:25
    Chemie
    Pecková
    10:40 - 11:25
    Anglický jazyk
    Konývková Aj2 (Hv)
    11:35 - 12:20

    Německý jazyk
    Kulhavá Nj1 (Př)
    11:35 - 12:20
    Přírodopis
    Kulhavá
    11:35 - 12:20
    Fyzika
    Tetour
    11:35 - 12:20
    Matematika
    Tetour M1 (F)
    11:35 - 12:20

    Matematika
    Tetour M2 (F)
    12:25 - 13:10

    Zeměpis
    Kulhavá
    13:20 - 14:05

    Dějepis
    Nováčková
    14:15 - 15:00
    Pracovní činnosti
    Pecková
    11:35 - 12:20

    Výchova k občanství
    Zítková
    12:25 - 13:10
    Zeměpis
    Kulhavá
    13:20 - 14:05

    Pondělí

    • Český jazyk
      07:50 - 08:35
    • Matematika
      08:45 - 09:30
    • Anglický jazyk
      09:45 - 10:30
    • Německý jazyk
      09:45 - 10:30
    • Fyzika
      10:40 - 11:25
    • Anglický jazyk
      11:35 - 12:20
    • Německý jazyk
      11:35 - 12:20

    Úterý

    • Matematika
      07:50 - 08:35
    • Český jazyk
      08:45 - 09:30
    • Výtvarná výchova
      09:45 - 10:30
    • Dějepis
      10:40 - 11:25
    • Přírodopis
      11:35 - 12:20
    • Zeměpis
      13:20 - 14:05

    Středa

    • Německý jazyk
      07:50 - 08:35
    • Matematika
      08:45 - 09:30
    • Anglický jazyk
      09:45 - 10:30
    • Český jazyk
      10:40 - 11:25
    • Fyzika
      11:35 - 12:20

    Čtvrtek

    • Český jazyk
      07:50 - 08:35
    • Matematika
      08:45 - 09:30
    • Hudební výchova
      09:45 - 10:30
    • Chemie
      10:40 - 11:25
    • Matematika
      11:35 - 12:20
    • Matematika
      12:25 - 13:10
    • Zeměpis
      13:20 - 14:05
    • Dějepis
      14:15 - 15:00

    Pátek

    • Anglický jazyk
      07:50 - 08:35
    • Přírodopis
      08:45 - 09:30
    • Český jazyk
      09:45 - 10:30
    • Chemie
      10:40 - 11:25
    • Pracovní činnosti
      11:35 - 12:20
    • Výchova k občanství
      12:25 - 13:10
    No events available!

    Rozvrh ke stažení PDF 8. třída

    Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek
    Výchova k občanství
    Konývková
    07:50 - 08:35

    Přírodopis
    Šramota
    08:45 - 09:30
    Německý jazyk
    Kulhavá
    07:50 - 08:35

    Anglický jazyk
    Konývková
    08:45 - 09:30
    Matematika
    Tetour
    07:50 - 08:45

    Český jazyk
    Zítková
    08:45 - 09:30
    Matematika
    Tetour
    07:50 - 08:35

    Anglický jazyk
    Konývková
    08:45 - 09:30
    Zeměpis
    Kulhavá
    07:50 - 08:35

    Anglický jazyk
    Konývková
    08:45 - 09:30
    Matematika
    Tetour
    09:45 - 10:30
    Matematika
    Tetour
    09:45 - 10:30
    Přírodopis
    Šramota
    09:45 - 10:30
    Fyzika
    Tetour
    09:45 - 10:30
    Chemie
    Pecková
    09:45 - 10:30
    Český jazyk
    Zítková
    10:40 - 11:25
    Český jazyk
    Zítková
    10:40 - 11:25
    Dějepis
    Nováčková
    10:40 - 11:25
    Český jazyk
    Zítková
    10:40 - 11:25
    Český jazyk
    Zítková
    10:40 - 11:25
    Fyzika
    Tetour
    11:35 - 12:20

    Tělesná výchova
    Šramota TVd2 (Tv)
    12:25 - 13:10

    Tělesná výchova
    Šramota TVh2 (Tv)
    13:20 - 14:05
    Matematika
    Tetour
    11:35 - 12:20

    Volná hodina
    12:25 - 13:10

    Chemie
    Pecková
    13:20 - 14:05

    Výtvarná výchova
    Daňková Skořepová
    14:15 - 15:00
    Zeměpis
    Kulhavá
    11:35 - 12:20

    Tělesná výchova
    Šramota TVh2 (Tv)
    12:25 - 13:10

    Tělesná výchova
    Šramota TVd2 (Tv)
    13:20 - 14:05
    Německý jazyk
    Kulhavá
    11:35 - 12:20

    Volná hodina
    12:25 - 13:10

    Pracovní činnosti
    Zítková
    13:20 - 14:05
    Sudý týden

    Pracovní činnosti
    Zítková
    14:15 - 15:00
    Sudý týden
    Hudební výchova
    Konývková
    11:35 - 12:20

    Dějepis
    Nováčková
    12:25 - 13:10

    Pondělí

    • Výchova k občanství
      07:50 - 08:35
    • Přírodopis
      08:45 - 09:30
    • Matematika
      09:45 - 10:30
    • Český jazyk
      10:40 - 11:25
    • Fyzika
      11:35 - 12:20
    • Tělesná výchova
      12:25 - 13:10
    • Tělesná výchova
      13:20 - 14:05

    Úterý

    • Německý jazyk
      07:50 - 08:35
    • Anglický jazyk
      08:45 - 09:30
    • Matematika
      09:45 - 10:30
    • Český jazyk
      10:40 - 11:25
    • Matematika
      11:35 - 12:20
    • Volná hodina
      12:25 - 13:10
    • Chemie
      13:20 - 14:05
    • Výtvarná výchova
      14:15 - 15:00

    Středa

    • Matematika
      07:50 - 08:45
    • Český jazyk
      08:45 - 09:30
    • Přírodopis
      09:45 - 10:30
    • Dějepis
      10:40 - 11:25
    • Zeměpis
      11:35 - 12:20
    • Tělesná výchova
      12:25 - 13:10
    • Tělesná výchova
      13:20 - 14:05

    Čtvrtek

    • Matematika
      07:50 - 08:35
    • Anglický jazyk
      08:45 - 09:30
    • Fyzika
      09:45 - 10:30
    • Český jazyk
      10:40 - 11:25
    • Německý jazyk
      11:35 - 12:20
    • Volná hodina
      12:25 - 13:10
    • Pracovní činnosti
      13:20 - 14:05
    • Pracovní činnosti
      14:15 - 15:00

    Pátek

    • Zeměpis
      07:50 - 08:35
    • Anglický jazyk
      08:45 - 09:30
    • Chemie
      09:45 - 10:30
    • Český jazyk
      10:40 - 11:25
    • Hudební výchova
      11:35 - 12:20
    • Dějepis
      12:25 - 13:10
    Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek
    Tělesná výchova
    Šramota TVd2 (Tv)
    12:25 - 13:10

    Tělesná výchova
    Šramota TVh2 (Tv)
    13:20 - 14:05
    Tělesná výchova
    Šramota TVh2 (Tv)
    12:25 - 13:10

    Tělesná výchova
    Šramota TVd2 (Tv)
    13:20 - 14:05

    Pondělí

    • Tělesná výchova
      12:25 - 13:10
    • Tělesná výchova
      13:20 - 14:05

    Středa

    • Tělesná výchova
      12:25 - 13:10
    • Tělesná výchova
      13:20 - 14:05
    Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek
    Volná hodina
    12:25 - 13:10
    Volná hodina
    12:25 - 13:10

    Úterý

    • Volná hodina
      12:25 - 13:10

    Čtvrtek

    • Volná hodina
      12:25 - 13:10
    Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek
    Výchova k občanství
    Konývková
    07:50 - 08:35

    Přírodopis
    Šramota
    08:45 - 09:30
    Německý jazyk
    Kulhavá
    07:50 - 08:35

    Anglický jazyk
    Konývková
    08:45 - 09:30
    Matematika
    Tetour
    07:50 - 08:45

    Český jazyk
    Zítková
    08:45 - 09:30
    Matematika
    Tetour
    07:50 - 08:35

    Anglický jazyk
    Konývková
    08:45 - 09:30
    Zeměpis
    Kulhavá
    07:50 - 08:35

    Anglický jazyk
    Konývková
    08:45 - 09:30
    Matematika
    Tetour
    09:45 - 10:30
    Matematika
    Tetour
    09:45 - 10:30
    Přírodopis
    Šramota
    09:45 - 10:30
    Fyzika
    Tetour
    09:45 - 10:30
    Chemie
    Pecková
    09:45 - 10:30
    Český jazyk
    Zítková
    10:40 - 11:25
    Český jazyk
    Zítková
    10:40 - 11:25
    Dějepis
    Nováčková
    10:40 - 11:25
    Český jazyk
    Zítková
    10:40 - 11:25
    Český jazyk
    Zítková
    10:40 - 11:25
    Fyzika
    Tetour
    11:35 - 12:20
    Matematika
    Tetour
    11:35 - 12:20
    Zeměpis
    Kulhavá
    11:35 - 12:20
    Německý jazyk
    Kulhavá
    11:35 - 12:20
    Hudební výchova
    Konývková
    11:35 - 12:20

    Dějepis
    Nováčková
    12:25 - 13:10
    Chemie
    Pecková
    13:20 - 14:05

    Výtvarná výchova
    Daňková Skořepová
    14:15 - 15:00
    Pracovní činnosti
    Zítková
    13:20 - 14:05
    Sudý týden

    Pracovní činnosti
    Zítková
    14:15 - 15:00
    Sudý týden

    Pondělí

    • Výchova k občanství
      07:50 - 08:35
    • Přírodopis
      08:45 - 09:30
    • Matematika
      09:45 - 10:30
    • Český jazyk
      10:40 - 11:25
    • Fyzika
      11:35 - 12:20

    Úterý

    • Německý jazyk
      07:50 - 08:35
    • Anglický jazyk
      08:45 - 09:30
    • Matematika
      09:45 - 10:30
    • Český jazyk
      10:40 - 11:25
    • Matematika
      11:35 - 12:20
    • Chemie
      13:20 - 14:05
    • Výtvarná výchova
      14:15 - 15:00

    Středa

    • Matematika
      07:50 - 08:45
    • Český jazyk
      08:45 - 09:30
    • Přírodopis
      09:45 - 10:30
    • Dějepis
      10:40 - 11:25
    • Zeměpis
      11:35 - 12:20

    Čtvrtek

    • Matematika
      07:50 - 08:35
    • Anglický jazyk
      08:45 - 09:30
    • Fyzika
      09:45 - 10:30
    • Český jazyk
      10:40 - 11:25
    • Německý jazyk
      11:35 - 12:20
    • Pracovní činnosti
      13:20 - 14:05
    • Pracovní činnosti
      14:15 - 15:00

    Pátek

    • Zeměpis
      07:50 - 08:35
    • Anglický jazyk
      08:45 - 09:30
    • Chemie
      09:45 - 10:30
    • Český jazyk
      10:40 - 11:25
    • Hudební výchova
      11:35 - 12:20
    • Dějepis
      12:25 - 13:10
    No events available!

    Rozvrh ke stažení PDF 9. třída