Předškoláci

 

Vážení rodiče, milé děti,

obě paní učitelky Vás všechny zdraví s nabídkou vzdělávacích úkolů.

Naši předškoláci si během školního roku formou kroužku „Sovičky“ průběžně osvojovali dovednosti důležité pro vstup do první třídy. Cíle, ke kterým jsme s dětmi směřovali, jsou v následující příloze VLOŽIT

Umíme si představit, že zvlášť někteří rodiče, mají mnoho starostí souvisejících s epidemiologickým vývojem. Budeme ale moc rády, když si především s předškoláky najdete chvíli pro soustředěné cvičení a rozvoj dětí.

Jednou z možností je využívání pracovních listů a nápadů k aktivitám, které budou paní učitelky vkládat na web., pravidelně každé pondělí, až do znovu-otevření naší mateřské školy. Pokud nemáte možnost tisknout pracovní listy, nevadí. Můžete jich využít pouze jako inspiraci.

Všem dětem a předškolákům zvlášť, pomůže, když jim necháte co nejvíce prostoru pro samostatnost – oblékání, obouvání, osobní hygiena atd. Můžete děti zapojit do přípravy jídla, úklidu i dalších činností J. Současný stav zároveň vybízí, učit děti, jak je důležité ostatním pomáhat, být ohleduplný, nebo udělat radost vlastnoručně vyrobeným dárkem, obrázkem.

Budeme rády, pokud se děti budou chtít pochlubit svou prací a společně nám pošlete výsledky své práce na náš email.

Celý kolektiv naší školky posílá do Vašich rodin pozdravy s přáním pevného zdraví.

4.5.2020 TÉMA: bezpečně v dopravě, prostorová orientace, grafomotorika

 
 
 

Vyhledávání

© 2011 Všechna práva vyhrazena.

Econet