O NAŠÍ ŠKOLE:

 

Masarykova základní škola a Mateřská škola Suchomasty je institucí zahrnující mateřskou školu a 2. stupeň základní školy.

Obě budovy jsou umístěny v krásném přírodním prostředí uprostřed Českého krasu. Asi 500m od školy se nachází přírodní památka Klonk, nedaleko jsou Koněpruské jeskyně.  Při práci s dětmi se zaměřujeme více na ekologickou výchovu, která prolíná všemi oblastmi vzdělání. Jako logo školy jsme si také proto zvolili čtyřlístek.

 

ZÁKLADNÍ ŠKOLA:

Charakteristikou základní školy je prostředí rodinného typu s individuálním přístupem k žákům. V současné době máme 4 třídy 2. stupně. 

Škola je kvalitně vybavena moderní výukovou a počítačovou technikou. Našim žákům se pravidelně snažíme obohacovat školní rok zajímavými akcemi, exkurzemi, divadelními představeními nebo besedami s osobnostmi.

             

                                  foto z návštěvy Kateřiny Neumannové v ZŠ 

MATEŘSKÁ ŠKOLA:

Na podzim 2014 prošla budova MŠ celkovou rekonstrukcí. Děti tak nyní mohou trávit čas v novém, moderním a příjemném prostředí.

                                   

                                     Mateřská škola

 

 

Novinky

Informace o přijímacím řízení v oborech vzdělání s maturitní zkouškou - DŮLEŽITÉ !!!

11.01.2017 19:22
Ve školním roce 2016/17 bude na všechny obory ukončené maturitní zkouškou jednotná přijímací zkouška. Všechny podrobné informace včetně důležitých termínů, průběhu a podmínek této přijímací zkoušky...
>>

Vánoční besídka 2016/17

07.01.2017 22:32
Letošní kalendářní rok jsme v naší škole zakončili vánoční besídkou. Žáci u vánočního stromku zazpívali tradiční vánoční koledy jak v českém tak i anglickém a německém jazyce, navzájem si...
>>

Výsledky soutěže Finanční gramotnost

07.01.2017 13:14
V rubrice Soutěže můžete naleznout detailní rozpis výsledků a umístění jednotlivých žáků dle získaných počtů bodů v soutěži Finanční gramotnost.
>>

Vánoční Praha a muzeum čokolády

02.01.2017 14:32
Největší vánoční trhy v České republice mohli zájemci letos už po třinácté navštívit na Staroměstském a Václavském náměsí. Tradice, vánoční atmosféra, bohatý vánoční program a dobré jídlo si měli...
>>

Vánoční výzdoba školy

21.12.2016 16:14
Při příležitosti blížících se vánočních svátků jsme si chtěli zpestřit a zpříjemnit toto období dlouho očekávaného příchodu Ježíška vánoční výzdobou. Žáci pod vedením paní učitelky Herdové, Kulhavé a...
>>
<< 14 | 15 | 16 | 17 | 18 >>

Vyhledávání

© 2011 Všechna práva vyhrazena.

Econet