Rotační výuka

Od 14.12.2020
  • Níže najdete „prezenční rozvrh 6., 7. a 9. třída“ a „on-line rozvrh 8. třída“ 14.12. – 18.12..

  • Prezenční rozvrh 6. třída od 14.12.

    Pondělí

    • Fyzika
      07:50 - 08:35
    • Anglický jazyk
      08:45 - 09:30
    • Zeměpis
      09:50 - 10:35
    • Tělesná výchova
      10:45 - 11:30
    • Český jazyk
      12:25 - 13:10
    • Výchova ke zdraví
      13:15 - 14:00

    Úterý

    • Český jazyk
      07:50 - 08:35
    • Informatika / Anglický jazyk
      08:45 - 09:30
    • Informatika / Anglický jazyk
      09:50 - 10:35
    • Sportovní hry
      10:45 - 11:30
    • Český jazyk
      12:25 - 13:10
    • Matematika
      13:15 - 14:00

    Středa

    • Matematika
      07:50 - 08:35
    • Dějepis
      08:45 - 09:30
    • Český jazyk
      09:50 - 10:35
    • Tělesná výchova
      11:35 - 12:20
    • Výtvarná výchova
      12:25 - 13:10
    • Výtvarná výchova
      13:15 - 14:00

    Čtvrtek

    • Matematika
      07:50 - 08:35
    • Zeměpis
      08:45 - 09:30
    • Přírodopis
      09:50 - 10:35
    • Fyzika
      10:45 - 11:30
    • Anglický jazyk 2 / Anglický jazyk 1
      12:25 - 13:10
    • Výchova k občanství
      13:15 - 14:00

    Pátek

    • Český jazyk
      07:50 - 08:35
    • Dějepis
      08:45 - 09:30
    • Matematika
      09:50 - 10:35
    • Hudební výchova
      10:45 - 11:30
    • Pracovní činnosti
      11:35 - 12:20
    • Přírodopis
      12:25 - 13:10
  • Prezenční rozvrh 7. třída od 14.12.

    Pondělí

    • Výchova ke zdraví
      07:50 - 08:35
    • Český jazyk
      08:45 - 09:30
    • Anglický jazyk
      09:50 - 10:35
    • Tělesná výchova
      11:35 - 12:20
    • Výtvarná výchova
      12:25 - 13:10
    • Výtvarná výchova
      13:15 - 14:00

    Úterý

    • Matematika
      07:50 - 08:35
    • Dějepis
      08:45 - 09:30
    • Zeměpis
      09:50 - 10:35
    • Sportovní hry
      11:35 - 12:20
    • Fyzika
      12:25 - 13:10
    • Český jazyk
      13:15 - 14:00

    Středa

    • Český jazyk
      07:50 - 08:35
    • Německý jazyk
      08:45 - 09:30
    • Matematika
      09:50 - 10:35
    • Tělesná výchova
      10:45 - 11:30
    • Přírodopis
      12:25 - 13:10
    • Výchova k občanství
      13:15 - 14:00

    Čtvrtek

    • Německý jazyk
      07:50 - 08:35
    • Matematika 1 / Anglický jazyk 2
      08:45 - 09:30
    • Matematika 2 / Anglický jazyk 1
      09:50 - 10:35
    • Dějepis
      10:45 - 11:30
    • Informatika 1
      11:35 - 12:20
    • Informatika 2
      12:25 - 13:10
    • Zeměpis
      13:15 - 14:00

    Pátek

    • Matematika
      07:50 - 08:35
    • Český jazyk
      08:45 - 09:30
    • Přírodopis
      09:50 - 10:35
    • Fyzika
      10:45 - 11:30
    • Anglický jazyk
      11:35 - 12:20
    • Hudební výchova
      12:25 - 13:10
  • On-line rozvrh 8. třída od 14.12.

    Pondělí

    • Český jazyk 1 / Matematika 2
      09:50 - 10:35
    • Český jazyk 2
      10:45 - 11:30
    • Matematika 1
      12:25 - 13:10

    Úterý

    • Matematika 2
      07:50 - 08:35
    • Anglický jazyk 1 / Německý jazyk 2
      10:45 - 11:30
    • Dějepis
      11:35 - 12:20
    • Anglický jazyk 2 / Německý jazyk 1
      12:25 - 13:10

    Středa

    • Přírodopis
      07:50 - 08:35
    • Chemie 2
      08:45 - 09:30
    • Chemie 1
      09:50 - 10:35
    • Zeměpis
      10:45 - 11:30

    Čtvrtek

    • Anglický jazyk 1 / Německý jazyk 2
      10:45 - 11:30
    • Matematika 1
      12:25 - 13:10
    • Matematika 2
      13:15 - 14:00
    • Anglický jazyk 2 / Německý jazyk 1
      14:05 - 14:50

    Pátek

    • Fyzika
      08:45 - 09:30
    • Český jazyk
      09:50 - 10:35
  • Prezenční rozvrh 9. třída od 14.12.

    Pondělí

    • Český jazyk
      07:50 - 08:35
    • Matematika
      08:45 - 09:30
    • Přírodopis
      09:50 - 10:35
    • Matematika
      10:45 - 11:30
    • Anglický jazyk
      11:35 - 12:20
    • Tělesná výchova
      12:25 - 13:10

    Úterý

    • Zeměpis
      07:50 - 08:35
    • český jazyk
      08:45 - 09:30
    • Dějepis
      09:50 - 10:35
    • Matematika
      10:45 - 11:30
    • Německý jazyk
      11:35 - 12:20
    • Hudební výchova
      13:15 - 14:00

    Středa

    • Chemie
      07:50 - 08:35
    • Český jazyk
      08:45 - 09:30
    • Přírodopis
      09:50 - 10:35
    • Výchova k občanství
      10:45 - 11:30
    • Český jazyk
      11:35 - 12:20
    • Telesná výchova
      13:15 - 14:00

    Čtvrtek

    • Anglický jazyk
      07:50 - 08:35
    • Matematika
      08:45 - 09:30
    • Německý jazyk
      09:50 - 10:35
    • Chemie
      10:45 - 11:30
    • Zeměpis
      11:35 - 12:20
    • Výtvarná výchova
      12:25 - 13:10
    • Fyzika
      14:05 - 14:50

    Pátek

    • Německý jazyk
      07:50 - 08:35
    • Anglický jazyk
      08:45 - 09:30
    • Matematika
      09:50 - 10:35
    • Dějepis
      10:45 - 11:30
    • Český jazyk
      11:35 - 12:20
    • Fyzika
      13:15 - 14:00